Rodinný dům 4+1

Zpět na přehled nemovitostí

Lokalita:
Adresa:
Typ:
Konstrukce:
Podlahová plocha:
Celkem parcela:
Inženýrské sítě:
Parkování:
K dispozici:
Nabídka:
Chrudim
Budovatelů č.p. 931
Řadový dům
Cihlová
cca 300 m2 včetně sklepních prostor a garáže
440 m2
veškeré inženýrské sítě
Garáž pro dvě os. auta
Ihned. Dům je vyklizený atd.
Aktuální
Cena: 3 250 000 Kč

Podrobný popis

Prodej řadového domu se zahradou a dvougaráží v Chrudimi, ulice Budovatelů. Dům s dispozicí 6 + 2 (resp. 2x byt 3+1). Dispozice: Sklep – garáž pro dvě auta, prádelna s vanou + WC + sprcha, sklad zeleniny, technická místnost a další oddělené skladové místnosti, vstup na zahradu. Přízemí a I. patro s dispozicí: chodba, kuchyň, jídelna, obývací pokoj s balkonem, ložnice, koupelna s vanou + umyvadlo, samostatné WC a dětský pokoj. Inženýrské sítě: elektřina, plyn, vodovod, kanalizace a telefon. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel s ústředním topením. Dům je v původním, udržovaném stavu a nutno počítat s rekonstrukcí. Sháníte-li prostorný dům v Chrudimi a v klidné i žádané lokalitě, neváhejte nás kontaktovat. Prohlídky jsou možné po dohodě kdykoliv a to včetně víkendu.

Zobrazit nemovitost na mapě

jsem tu pro vás

V případě, že chcete svůj dotaz projednat osobně, navštivte naši pobočku v Heřmanově Městci. Dotazy Vám také rádi zodpovíme po telefonu nebo e-mailem.

775 567 725

Rád vám zodpovím jakýkoliv dotaz

Napište nám

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Integer in sapien. Etiam posuere lacus quis dolor. Suspendisse nisl. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Donec ipsum massa, ullamcorper in, auctor et, scelerisque sed, est.

Aktuální nabídka nemovitostí

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Komerční budova

Chrast u Chrudimi

Prodáno

RD Hlinsko Luční

Luční č.p. 1359

Prodáno

Byt 3+1 Chrudim

Palackého třída č.p.488

Prodáno

nechte si poradit od profesionála

Spokojení zákazníci jsou nejlepší vizitkou.