Byt 3+1 Chrudim

Lokalita: Chrudim

Adresa: Palackého třída č.p.488

Konstrukce: Cihlová

Velikost: 3+1

Podlahová plocha: 83 m2

Celkem parcela:

Stav: Po rekonstrukci

Inženýrské sítě:

Parkování:

K dispozici: Po dohodě

Nabídka:

PENB: předloženo vyúčtování služeb

Prodáno

Podrobný popis

Prodej zrekonstruovaného bytu 3+1 s podlahovou plochou 83 m2, nacházející se ve II. NP cihlového bytového domu na adrese Palackého třída č.p. 488 v Chrudimi. Byt je v blízkosti centra města, železnice, autobusové stanice, obchodního domu a je vhodný pro mladou rodinu, ale i pro starší osoby. K bytu patří velký (20 m2) sklep, nebytový prostor na půdě, kůlna na dvoře a společná oplocená zahrada o výměře 495 m2. Byt je po rekonstrukci elektřiny, rozvodů vody, odpady, okna, topení včetně plynového kotle, podlahy atd. V ceně je po dohodě zahrnut nábytek v ložnici aj. Velmi nízké náklady na bydlení v takto velkém bytě a to včetně fondu oprav. Celkové náklady celkem cca 3.800,-Kč/ měsíčně, pro stávající čtyřčlenou rodinu. Dispozice bytu: chodba, koupelna se sprchou a umyvadlem, jídelna, samostatné WC s umyvadlem, kuchyňský kout, obývací pokoj, ložnice a dětský pokoj. Vytápění bytu zajišťuje vlastní kondenzační plynový kotel. Více informací Vám rádi sdělíme na prohlídce, telefonicky či emailem.

Zobrazit nemovitost na mapě

jsem tu pro vás

V případě, že chcete svůj dotaz projednat osobně, navštivte naši pobočku v Heřmanově Městci. Dotazy Vám také rádi zodpovíme po telefonu nebo e-mailem.

775 567 725

Rád vám zodpovím jakýkoliv dotaz

Napište nám

Vážení zákazníci, vážení návštěvníci webu realitní kanceláře NK REALITY, specializující se na Pardubický kraj. Na Vaše případné dotazy, připomínky či podněty jsme připraveni odpovědět. Stačí, když nás budete kontaktovat e-mailem či telefonicky. Jsme tu pro Vás.

nechte si poradit od profesionála

Spokojení zákazníci jsou nejlepší vizitkou.