Komerční budova

Lokalita: okres Chrudim

Adresa: Chrast u Chrudimi

Konstrukce: Cihlová

Velikost: 3x byt, pronájem ČS a kadeřnictví

Podlahová plocha: 398 m2

Celkem parcela: 473 m2

Stav: v roce 2010 proběhla rekonstrukce

Inženýrské sítě: El., voda, plyn, kanalizace, tel., internet

Parkování:

K dispozici: Po dohodě

Nabídka:

PENB: Není k dispozici

Prodáno

Podrobný popis

Prodej komerční budovy v obci Chrast u Chrudimi, která se nachází přímo v centru města s užitnou plochou 398 m2 + půda. Pozemek celkem 473 m2. V roce 2010 proběhla rekonstrukce 2 bytů a později také nebytového prostoru kadeřnictví. V přízemí nebytové prostory, kanceláře se sociálním zázemím, které jsou pronajaty společnosti Česká spořitelna,a.s -obchodní plochy 104 m2, skladové plochy 26 m2 + sociální zázemí. V přízemí dále nebytový prostor (54 m2) pronajatý jako kadeřnictví. V prvním patře 3 byty obsazené nájemníky: 1+1 (52 m2), 2+1 (78 m2) a 1+1 (46 m2) za tržní nájemné. V objektu je prostorná vyklizená půda vhodná k vestavbě bytů. V suterénu jsou další skladové prostory. Více informací podáme při osobní schůzce či telefonicky.

Zobrazit nemovitost na mapě

jsem tu pro vás

V případě, že chcete svůj dotaz projednat osobně, navštivte naši pobočku v Heřmanově Městci. Dotazy Vám také rádi zodpovíme po telefonu nebo e-mailem.

775 567 725

Rád vám zodpovím jakýkoliv dotaz

Napište nám

Vážení zákazníci, vážení návštěvníci webu realitní kanceláře NK REALITY, specializující se na Pardubický kraj. Na Vaše případné dotazy, připomínky či podněty jsme připraveni odpovědět. Stačí, když nás budete kontaktovat e-mailem či telefonicky. Jsme tu pro Vás.

nechte si poradit od profesionála

Spokojení zákazníci jsou nejlepší vizitkou.