Nové Hrady – Mokrá Lhota

Lokalita: Mokrá Lhota

Adresa: Nové Hrady (okres Ústí nad Orlicí)

Konstrukce: Kamenná

Velikost:

Vlastnictví: Osobní

Podlahová plocha: 150 m2

Podlaží:

Celkem podlaží:

Celkem parcela: 3413 m2

Stav:

Vybavení: Bazén

Inženýrské sítě:

Parkování: Na pozemku

K dispozici:

Nabídka:

PENB: G

5500000

Podrobný popis

Nabízíme vám rodinný dům (chalupu) s pozemkem 3413 m², nacházející se v obci Mokrá Lhota (Nové Hrady), v Pardubickém kraji. Jedná se o žádanou lokalitu, kdy cca 1 km od domu je Zámek Nové Hrady, od nabízeného domu je vidět Křížová cesta, dále poblíž Toulovcovy maštale, romantické údolí Novohradky atd. Nemovitost na prodej má čp.20 a je přibližně 100 let stará, v letech 2003-2019 byla kompletně rekonstruována (střecha, elektroinstalace, plynové topení, rozvody vody a odpadů, podlahy, omítky, krbová kamna aj.) Podlahová plocha obytné části činí cca 150 m². Dispozice domu: veranda, vstupní hala, samostatné WC, komora, chodba, pokoj, ložnice se samostatným vchodem, technická místnost, obývací pokoj s kuchyní, koupelna se sprchovým koutem, spíž, sklep, I.NP: chodba, větší podkrovní pokoj a půda vhodná k vestavbě další pokojů. Vedlejší stavbou je dílna s kůlnou, dále na zahradě zakrytý bazén (18 m²) a posezení. Na zahradě ovocné i okrasné dřeviny. Součástí prodeje je většina vybavení v domě a také stroje i náčiní na údržbu staveb či zahrady, např.: traktor Starjet 102-24 HP včetně příslušenství, drtič větví, strunová sekačka, rotavátor, aku nářadí, vybavení dílny, náčiní apod. Nemovitost lze využít k trvalému bydlení, rekreaci a nebo ke komerčním účelům. Prohlídka nemovitosti je možná po dohodě kdykoliv a to včetně víkendu.

Zobrazit nemovitost na mapě

jsem tu pro vás

V případě, že chcete svůj dotaz projednat osobně, navštivte naši pobočku v Heřmanově Městci. Dotazy Vám také rádi zodpovíme po telefonu nebo e-mailem.

775 567 725

Rád vám zodpovím jakýkoliv dotaz

Napište nám

Vážení zákazníci, vážení návštěvníci webu realitní kanceláře NK REALITY, specializující se na Pardubický kraj. Na Vaše případné dotazy, připomínky či podněty jsme připraveni odpovědět. Stačí, když nás budete kontaktovat e-mailem či telefonicky. Jsme tu pro Vás.

nechte si poradit od profesionála

Spokojení zákazníci jsou nejlepší vizitkou.