Prodej domu Trhová Kamenice

Lokalita: Okres Chrudim

Adresa: Trhová Kamenice č.p.183

Konstrukce: Smíšená

Velikost: 4+kk

Vlastnictví:

Podlahová plocha: 75 m2

Podlaží:

Celkem podlaží:

Celkem parcela: 403 m2

Stav:

Vybavení: Částečně

Inženýrské sítě: El. 230/400V, vodovod, odpady do septiku, plyn v HUP na hranici pozemku, voda ze studny, kanalizace nově na pozemku

Parkování:

K dispozici: Ihned

Nabídka:

PENB: G

PRODÁNO

Podrobný popis

Prodej řadového domu 4+kk v obci Trhová Kamenice, ulice Táborská č.p. 183. K domu náleží vedlejší stavba, předzahrádka, dvůr a také podíl na pozemkové parcele parc.č. 1626/51, která zajišťuje zadní příjezd k nemovitosti. Dispozice domu: chodba, pokoj s kuchyní, pokoj, koupelna s vanou a umyvadlem, samostatné WC, kotelna, obývací pokoj a ložnice, v I.patře půda vhodná k vestavbě dalších pokojů. Inženýrské sítě: elektřina 230/400V, vodovod, plyn v HUP na hranici pozemku, voda užitková ze studny, odpady a dešťová voda do septiku, kanalizace nově před domem na pozemku. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva s ústředním topením (jedná se o komplet nové topení), ohřev teplé vody elektrickým bojlerem. V obývacím pokoji je funkční klimatizační jednotka. Více informací Vám rádi sdělíme telefonicky či na prohlídce.

Zobrazit nemovitost na mapě

jsem tu pro vás

V případě, že chcete svůj dotaz projednat osobně, navštivte naši pobočku v Heřmanově Městci. Dotazy Vám také rádi zodpovíme po telefonu nebo e-mailem.

775 567 725

Rád vám zodpovím jakýkoliv dotaz

Napište nám

Vážení zákazníci, vážení návštěvníci webu realitní kanceláře NK REALITY, specializující se na Pardubický kraj. Na Vaše případné dotazy, připomínky či podněty jsme připraveni odpovědět. Stačí, když nás budete kontaktovat e-mailem či telefonicky. Jsme tu pro Vás.

nechte si poradit od profesionála

Spokojení zákazníci jsou nejlepší vizitkou.