RD Běstvina s velkou zahradou

Lokalita: okres Chrudim

Adresa: Běstvina

Konstrukce: Smíšená

Velikost: 3+1+komora+dílna

Vlastnictví:

Podlahová plocha:

Podlaží:

Celkem podlaží:

Celkem parcela: 2506 m2

Stav:

Vybavení:

Inženýrské sítě: el., vodovod, plyn, septik, studna

Parkování: na pozemku

K dispozici:

Nabídka:

PENB: Není k dispozici

Prodáno

Podrobný popis

Prodej domu 3+1 s dílnou a velkou zahradou v obci Běstvina. Dům je vhodný k travalému bydlení i rekreaci. Celková plocha pozemků činí 2506 m2. Na zahradě lze postavit další nemovitost. Dispozice domu: podzemí- sklep, přízemí- veranda (vstup), chodba, kuchyň, ložnice, koupelna s vanou a umyvadlem, WC, obývací pokoj, komora, na obytnou čast domu navazuje dílna a skladové prostory, mezipatro: půdní prostor, I.patro: chodba, balkon, ložnice a půda. K nemovitosti náleží dřevěná kůlna, umístěná u domu. Inž. sítě: elektřina, plyn, voda, septik. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel s radiátory. Jedná se o starší dům, jehož energetickou náročnost je označena písmenem "G". Prohlídka nemovitosti je možná po domluvě kdykoliv včetně víkendu. Více informací Vám rádi sdělíme telefonicky, emailem či na prohlídce.

Zobrazit nemovitost na mapě

jsem tu pro vás

V případě, že chcete svůj dotaz projednat osobně, navštivte naši pobočku v Heřmanově Městci. Dotazy Vám také rádi zodpovíme po telefonu nebo e-mailem.

775 567 725

Rád vám zodpovím jakýkoliv dotaz

Napište nám

Vážení zákazníci, vážení návštěvníci webu realitní kanceláře NK REALITY, specializující se na Pardubický kraj. Na Vaše případné dotazy, připomínky či podněty jsme připraveni odpovědět. Stačí, když nás budete kontaktovat e-mailem či telefonicky. Jsme tu pro Vás.

nechte si poradit od profesionála

Spokojení zákazníci jsou nejlepší vizitkou.