RD Hlinsko Luční

Lokalita: Hlinsko

Adresa: Luční č.p. 1359

Konstrukce: Cihlová

Velikost: 7+1

Podlahová plocha:

Celkem parcela: 778 m2

Stav:

Inženýrské sítě:

Parkování: Garáž a na pozemku

K dispozici: Ihned po dohodě

Nabídka:

PENB: Není k dispozici

Prodáno

Podrobný popis

Prodej zděného domu se zahradou a garáží v obci Hlinsko. Dům se nachází v klidné části obce, na konci slepé ulice Luční. Jedná se o patrový, podsklepený dům s možností dvou bytových jednotek. Dům lze využít také k bydlení s podnikáním ( např. ordinace, kadeřnictví aj.) Celková plocha pozemku činí 778 m2. Dispozice: sklep: velká garáž s montážní jámou, kotelna, prádelna a skladové místnosti, přízemí: veranda, chodba, vstup do sklepa, samostatné WC, koupelna s vanou, kuchyň, obývací pokoj se zasklenou lodžií a možností vstupu na zahradu, ložnice a pokoj, I.patro: chodba, vstup na terasu, samostatné WC, příprava na koupelnu, komora (popř. kuchyň), obývací pokoj s lodžií s výhledem na zahradu, ložnice a pokoj, na chodbě výlez na půdu. K domu patří zděná stavba garáže a skladových prostor,zahrada a skleník. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel s radiátory, popř. kotel na tuhá paliva. V domě spoustu prostoru a možností seberealizace dle svých představ. Více informací Vám rádi sdělíme telefonicky, emailem či na prohlídce.

Zobrazit nemovitost na mapě

jsem tu pro vás

V případě, že chcete svůj dotaz projednat osobně, navštivte naši pobočku v Heřmanově Městci. Dotazy Vám také rádi zodpovíme po telefonu nebo e-mailem.

775 567 725

Rád vám zodpovím jakýkoliv dotaz

Napište nám

Vážení zákazníci, vážení návštěvníci webu realitní kanceláře NK REALITY, specializující se na Pardubický kraj. Na Vaše případné dotazy, připomínky či podněty jsme připraveni odpovědět. Stačí, když nás budete kontaktovat e-mailem či telefonicky. Jsme tu pro Vás.

nechte si poradit od profesionála

Spokojení zákazníci jsou nejlepší vizitkou.