RD Rosice u Chrasti

Lokalita: okres Chrudim

Adresa: Rosice, okres Chrudim

Konstrukce: Smíšená

Velikost: 3+1

Vlastnictví:

Podlahová plocha: 115 m2

Podlaží:

Celkem podlaží:

Celkem parcela: 2065 m2

Stav: Před rekonstrukcí

Vybavení:

Inženýrské sítě:

Parkování:

K dispozici:

Nabídka:

PENB: G

PRODÁNO

Podrobný popis

Prodej domu č.p.136 se zahradou, garáží a vedlejší stavbou v Rosicích u Chrasti. Obytná podlahová plocha v přízemí činí cca 115 m² a celková plocha prodávaných pozemků je 2065 m². Výměra stavební parcely parc. č. st.101/1 je 1234 m² a pozemkové parcely parc.č. 268/1 je 831 m² (zahrada). Zahradu lze využít k výstavbě. Dům je v uspokojivém stavebnětechnickém stavu, ale nutno počítat určitě s rekonstrukcí. Dispozice domu: v podzemí menší sklep, přízemí: veranda, chodba, samostatné WC, komora, jídelna, kuchyňka se sprchovým koutem, pokoj, obývací pokoj, spíž a velká skladová místnost, kterou lze přebudovat na další pokoje, I.patro: půda. Vytápění domu zajišťují plynové wafky. Součástí prodeje je také vedlejší stavba a garáž. Inž. sítě: elektřina 230/400V, vodovod, plyn, septik, kanalizace, voda také ze studny. Prohlídku domu si sjednajte telefonicky a nebo emailem.

Zobrazit nemovitost na mapě

jsem tu pro vás

V případě, že chcete svůj dotaz projednat osobně, navštivte naši pobočku v Heřmanově Městci. Dotazy Vám také rádi zodpovíme po telefonu nebo e-mailem.

775 567 725

Rád vám zodpovím jakýkoliv dotaz

Napište nám

Vážení zákazníci, vážení návštěvníci webu realitní kanceláře NK REALITY, specializující se na Pardubický kraj. Na Vaše případné dotazy, připomínky či podněty jsme připraveni odpovědět. Stačí, když nás budete kontaktovat e-mailem či telefonicky. Jsme tu pro Vás.

nechte si poradit od profesionála

Spokojení zákazníci jsou nejlepší vizitkou.