RD Velké Koloděje

Lokalita: Sezemice - Velké Koloděje

Adresa: Velké Koloděje (Sezemice)

Konstrukce: Cihlová

Velikost: 150

Podlahová plocha: 150 m2

Celkem parcela: 917 m2

Stav:

Inženýrské sítě:

Parkování: Na pozemku

K dispozici:

Nabídka:

PENB: G

PRODÁNO

Podrobný popis

Prodej domu 5+1 s pozemkem 917 m² v obci Velké Koloděje (Sezemice). Dům je v současnosti neobydlený a bude třeba rekonstrukce. Půda vhodná k vestavbě dalších pokojů. Obec je cca 7 km vzdálena od Pardubic a 14 km od Hradce Králové. Pěkné místo k bydlení s dobrou dostupností do měst a na dálnici. Dispozice domu: chodba, pokoj, obývací pokoj, ložnice, kuchyň, koupelna s vanou, samostatné WC, chodba, pokoj, pokoj. Na obytnou část navazuje garáž a kůlna. Na pozemku ještě kůlna s chlívkem a sklípkem, dále samostatná garáž. Inž. sítě: elektřina a plyn, voda v domě bývala ze studny, odpady svedeny do jímky. Nemovitost lze napojit na vodovod a kanalizaci, které vedou před domem. Pro více informací a objednání prohlídky volejte na uvedené tel. číslo. Prohlídky jsou po domluvě možné kdykoliv a to včetně víkendu.

Zobrazit nemovitost na mapě

jsem tu pro vás

V případě, že chcete svůj dotaz projednat osobně, navštivte naši pobočku v Heřmanově Městci. Dotazy Vám také rádi zodpovíme po telefonu nebo e-mailem.

775 567 725

Rád vám zodpovím jakýkoliv dotaz

Napište nám

Vážení zákazníci, vážení návštěvníci webu realitní kanceláře NK REALITY, specializující se na Pardubický kraj. Na Vaše případné dotazy, připomínky či podněty jsme připraveni odpovědět. Stačí, když nás budete kontaktovat e-mailem či telefonicky. Jsme tu pro Vás.

nechte si poradit od profesionála

Spokojení zákazníci jsou nejlepší vizitkou.