Výstavba domů na klíč

Lokalita: Pardubický kraj

Adresa:

Konstrukce: Cihlová

Velikost: 90 m2

Vlastnictví:

Podlahová plocha: 74 m2

Podlaží: přízemní

Celkem podlaží: 1

Celkem parcela:

Stav: Novostavba

Vybavení:

Inženýrské sítě:

Parkování:

K dispozici:

Nabídka:

PENB: B

dle ceníku firmy

Podrobný popis

Zděný rodinný dům 3+1 postavíme na klíč na Vaší parcele kdekoli v Pardubickém kraji. Představujeme Vám typové domy řady Smart. Obdélníkový půdorys o zastavěné ploše 10,8 x 8,3m. Obývací pokoj, kuchyně, ložnice, pokoje, koupelna s integrovaným WC, předsíň, technická místnost. Variantně 2+1 nebo 2+kk s integrovanou garáží. Provedení sedlová střecha nebo typ bungalov. Cena včetně základové desky. Předáváme po 3-4 měsících stavby ve stavu ke kolaudaci, tedy k nastěhování. Užitná plocha 73,9 m2, zastavěná plocha 89,6 m2. Plochu domu lze zvětšit, příplatek uveden v Poznámce k ceně v hlavičce inzerátu. Možné úpravy vnitřních dispozic. Bezpečné splátkové financování - bez záloh předem - platby vždy až po provedení jednotlivých fází výstavby. Zateplení fasády 15cm ve standardu. Obvodové stěny i příčky zdíme z vysokopevnostních vápenopískových tvárnic Sendwix. Pevnost, vysoká tepelná akumulace a hluková izolace tím se naše stavby zásadně liší např. od dřevostaveb. Vytápění - ve standardu je elektrokotel s deskovými radiátory či plynový kotel,možno vodní podlahové vytápění nebo krb s výměníkem spojeným s akumulační nádrží a do radiátorů. Podívejte se prosím na naše webové stránky s odkazem na stavební firmu, kde najdete podrobné informace, standardy a nadstandardy, celou nabídku typových projektů, ceník, popis financování, služby včetně hypoték a reference. V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy přidat okna nebo střešní okna, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Součástí webové prezentace stavební firmy je více variant výstavby, grafický a cenový Konfigurátor s jehož pomocí si můžete dům upravit na svém počítači podle vlastních představ.

Více na webových stránkách: https://www.rodinny-dum-na-klic.cz/

Zobrazit nemovitost na mapě

jsem tu pro vás

V případě, že chcete svůj dotaz projednat osobně, navštivte naši pobočku v Heřmanově Městci. Dotazy Vám také rádi zodpovíme po telefonu nebo e-mailem.

775 567 725

Rád vám zodpovím jakýkoliv dotaz

Napište nám

Vážení zákazníci, vážení návštěvníci webu realitní kanceláře NK REALITY, specializující se na Pardubický kraj. Na Vaše případné dotazy, připomínky či podněty jsme připraveni odpovědět. Stačí, když nás budete kontaktovat e-mailem či telefonicky. Jsme tu pro Vás.

nechte si poradit od profesionála

Spokojení zákazníci jsou nejlepší vizitkou.