Realitní arbitr

Realitní specialista pro prodej, nákup a pronájem nemovitostí se znalostí problematiky staveb a celého procesu převodu nemovitostí. Arbitr znamená rozhodce a v tomto případě vám pomůže se rozhodnout. V zahraničí je  služba specialisty na reality běžná a i díky činnosti jednotlivých specialistů se zkušenostmi na realitním trhu i jejich výsledky se stala vyhledávanou službou mezi kupujícími.
 
Často se na nás obracejí klienti s dotazy, zda mají koupit vybranou nemovitost za požadovanou cenu nebo si nejsou jisti, jestli jsou informace od makléřů konkurenčních RK pravdivé a proto jsme rozšířili naši činnost o posuzování nemovitostí nabízejících se v jiných realitních kancelářích, nebo přímo majiteli nemovitostí.
Ze zkušeností víme, že se bohužel u nesolidních RK či majitelů se stává, že kupujícím zatajují různé skutečnosti o nemovitosti a to jen proto, aby nemovitost prodali.

Máme pro vás řešení

1. Vyberte si z nabídky nemovitost, která se Vám líbí
2. Objednejte si prohlídku a důkladně si ji prohlédněte
3. Máte-li skutečný zájem o danou nemovitost, ale nejste si jisti, že jde o dobrou koupi, kontaktujte nás na Tel.-775 567 725, info@nk-reality.cz. Kdykoliv zavolejte, zašlete e-mail nebo navštivte naši kancelář
4. Po konzultaci navštívíte nemovitost s realitním arbitrem
5. Realitní arbitr odborně posoudí výhodnost koupě, detailně prohlédne stav nemovitosti a zjistí případné právní nedostatky
6. Po posouzení arbitrem, který zohlední všechny okolnosti, se v klidu rozhodnete, jestli nemovitost koupíte či nikoliv
7. Případné doporučení koupě bude s ohledem ke kupní ceně, lokalitě a stavu nemovitosti
8. Arbitr upozorní na závady a nedostatky nemovitosti Vás i majitele (popř. zprostředkovatele)
9. Služba arbitra je zpoplatněna dohodou

775 567 725

Rád vám zodpovím jakýkoliv dotaz

nechte si poradit od profesionála

Spokojení zákazníci jsou nejlepší vizitkou.